28.05.2020

HABER ÖZETI

  • Korona virüsünün merkezi haline gelen Avrupa'da korona ile mücadele devam ederken, Almanya, İtalya'dan yoğun bakımda olan 47 korona hastasını alacak.

  • Kuzey - Ren Vestalya eyaleti Başbakanı Armin Laschet ise İtalya’dan gelecek hastaların, 10 tanesini kabul edeceklerini söyledi.

  • Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas (SPD) sosyal medyada hesabından yaptığı açıklamada, İtalyan dostlarımızın yanındayız.

  • İtalya'dan gelecek hastaların, Kuzey Ren-Vestfalya, Aşağı Saksonya, Saksonya, Hessen ve Berlin'deki kliniklere yerleştirileceği bildirildi.

27/03/20 11:54

Almanya, İtalya'dan korona hastası alacak

Almanya Dışişleri Bakanlığı, İtalya’dan yoğun bakımda olan 47 koronavirüsü hastasının tedavisi için alınacağını bildirdi. Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas (SPD) sosyal medyada hesabından yaptığı açıklamada, "İtalyan dostlarımızın yanındayız. Bunu ancak birlikte başarabiliriz...

Türkiye Gazetesi ·

Almanya, İtalya’dan korona hastası alacak

Korona virüsünün merkezi haline gelen Avrupa'da korona ile mücadele devam ederken, Almanya, İtalya'dan yoğun bakımda olan 47 korona hastasını alacak. Almanya Dışişleri Bakanlığı, İtalya'dan yoğun bakımda olan 47 korona virüsü hastasının tedavisi için alınacağını bildirdi....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin