26.08.2019

HABER ÖZETI

  • Almanya Federal Ağ İdaresi Başkanı Jochen Homann: Huawei dahil herhangi bir 5Gekipman sağlayıcısının, Almanya'nın tüm standart ve güvenlik gereksinimlerine uyması halinde özel olarak dışlanmaması gerekir.

  • Başta ABD olmak üzere bazı ülkeler, Huawei'nin 5G ağ ekipmanlarını casusluk için kullandığını söyleyerek, şirketin ağ ekipmanlarının kullanılmaması gerektiğini savunmuştu.

  • ABD'nin tüm baskı politikalarına rağmen Almanya, Huawei'nin güvenlik riski oluşturduğuna dair somut bir kanıt olmadığını ve bu nedenle 5G ekipmanlarını yasaklanmayacağını açıkladı.

  • Uzmanlar, Almanya'nın, süper hızlı 5G mobil internet ağını daha uygun fiyatla kurabilmek için Çinli teknoloji devi Huawei ile çalışması gerektiğini belirtiyor.

17/04/19 13:51

Almanya'dan ABD'yi kızdıracak karar!

ABD'nin tüm baskı politikalarına rağmen Almanya, Huawei'nin güvenlik riski oluşturduğuna dair somut bir kanıt olmadığını ve bu nedenle 5G ekipmanlarını yasaklanmayacağını açıkladı. Başta ABD olmak üzere bazı ülkeler, Huawei'nin 5G ağ ekipmanlarını casusluk için kullandığını...

F5 Haber ·

Almanya, Huawei'yi 5G ağının kurulmasında yasaklamayacak

Başta ABD olmak üzere bazı ülkeler, Huawei'nin 5Gağ ekipmanlarını casusluk için kullandığını söyleyerek, şirketin ağ ekipmanlarının kullanılmaması gerektiğini savunmuştu. Almanya Federal Ağ İdaresi Başkanı Jochen Homann: "Huawei dahil herhangi bir 5G ekipman sağlayıcısının,...

En Son Haber ·

Almanya, Huawei'yi 5G ağının kurulmasında yasaklamayacak

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin