16.01.2019

HABER ÖZETI

  • Ülkesindeki iç savaştan kaçarak, ailesiyle birlikte 2013 yılında Diyarbakır'a gelen, Suriye'nin Kamışlınüfusuna kayıtlı Dilxweş Osman, yaşamını Türkiye'desürdürmeye başladı.

  • ORADA DA DÜĞÜN YAPACAĞIZ Düğünün gerçekleştirildiği mekana tek başına inen Dilxweş Osman, kendisini karşılayanlarla halay çekti.

  • Yaklaşık 3 yıl boyunca ilişkilerini sürdüren çift, evlenmeye karar verdi; ancak bu süreçte genç kız, ailesiyle Almanya'nın Münih kentine gitti.

  • Düğün için hazırlıklarını tamamlayan Osman, genç kız Türkiye'ye gelemeyince, merkez Bağlar ilçesinde düğünü gelinsiz yaptı.

16/05/18 16:22

Almanya'daki gelin, Diyarbakır'daki düğününe 'görüntülü' katıldı

Diyarbakır'da yaşayan, ikisi de Suriyeli 21 yaşındaki Dilxweş Osman ve 18 yaşındaki Wane İbrahim, evlenmeye karar verdi; ancak bu süreçte genç kız, ailesiyle Almanya'nın Münih kentine gitti. Düğün için hazırlıklarını tamamlayan Osman, genç kız Türkiye'ye gelemeyince, düğünü...

Memurlar ·

Almanya'daki gelin, Diyarbakır'daki düğününe 'görüntülü' katıldı

Memurlar

Gelin düğüne görüntülü katıldı

Ülkesindeki iç savaştan kaçarak, ailesiyle birlikte 2013 yılında Diyarbakır'a gelen, Suriye'nin Kamışlı nüfusuna kayıtlı Dilxweş Osman, yaşamını Türkiye'de sürdürmeye başladı. Osman, akrabası olan ve ailesiyle beraber Diyarbakır'a yerleşen Wane İbrahim ile görüşmeye başladı....

En Son Haber ·

Gelin düğüne görüntülü katıldı

Φωτογραφία αρχείου

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin