25.05.2022

  • Almanya'da Federal Hükümet ve Eyalet Başbakanları'nın katılımıyla düzenlenen yılın 2'nci Covid-19 toplantısında ülke genelinde uygulanan mevcut kısıtlamaların devam etmesine karar verildi.

  • Almanya Başbakanı Olaf Scholz düzenlediği basın toplantısında, aynı çizgide devam etmenin doğru olduğunu vurgulayarak, Henüz enfeksiyon rakamlarının nasıl gelişeceğini, daha dramatik bir gelişme olup olmayacağını bilmiyoruz dedi.

  • Ücretsiz PCR testi, yalnızca öncelikli kişilere yapılacak Toplantıda, PCR test kapasitesinin azalması nedeniyle PCR testlerinin öncelikli olarak hastalara ve sağlık çalışanlarına uygulanmasına karar verildi.

  • Scholz, vatandaşlardan temkinli olmaları isteyerek, kalabalık yerlerde katı temas kısıtlamalarının uygulanmaya devam edileceğini açıkladı.

24/01/22 21:57

Almanya’da mevcut Covid-19 kısıtlamaları devam edecek

Almanya'da Federal Hükümet ve Eyalet Başbakanları'nın katılımıyla düzenlenen yılın 2'nci Covid-19 toplantısında ülke genelinde uygulanan mevcut kısıtlamaların devam etmesine karar verildi. Almanya'da Federal Hükümet ve Eyalet Başbakanları'nın katılımıyla gerçekleştirilen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin