09.08.2020

  • İSTANBUL (AA) - ABDULKADİR GÜNYOL - Çinli telekominikasyon şirketi Huawei ticaret savaşlarının ardından ABD tarafından yapılan kısıtlamalara rağmen Almanya ve İsviçre'de yeni 5G anlaşmaları imzaladı.

  • Trump'ın Huawei kısıtlamalarının ardından Google, Huawei cep telefonlarında Android işletim sistemi ve uygulamalarının kullanılmasını kaldırdı, bazı ülkeler de Huawei'in 5G teknolojisinin ulusal güvenlik altyapılarında kullanılmayacağını duyurdu.

  • - Almanya 5G'de Huawei'yi dışarıda bırakmadı Ancak bütün kısıtlamalara rağmen Huawei şirketi Birleşik Krallık ve Avrupa'nın pek çok ülkesinde 5G çalışmalarına hız kesmeden devam etti.

  • Huawei 5G LampSite çözümünü kullanan Sunrise, mağazaları ve otellerin de aralarında bulunduğu birçok farklı mekanda 5G dağıtımı konusunda Huawei ile çalışacak.

17/10/19 20:40

Almanya 5G'de Huawei'ye yeşil ışık yaktı

İSTANBUL (AA) - ABDULKADİR GÜNYOL - Çinli telekominikasyon şirketi Huawei ticaret savaşlarının ardından ABD tarafından yapılan kısıtlamalara rağmen Almanya ve İsviçre'de yeni 5G anlaşmaları imzaladı. ABD Başkanı Donald Trump'ın 2016 yılında başkanlık koltuğuna oturmasının...

Memleket ·

Almanya 5G'de Huawei'ye yeşil ışık yaktı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin