19.04.2021

HABER ÖZETI

  • Almanya'da korona virüse karşı aşı olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor.

  • Forsa araştırma enstitüsü tarafından yapılan araştırmaya göre, Alman halkının yüzde 73'ünün aşı olmak istediği belirlendi.

  • Daha önce yapılan araştırmalarda ise aşı olma isteğinin daha düşük seviyelerde olduğu kaydedildi.

  • Almanya için Alternatif Parti (AfD) taraftarları arasında Aşı yaptırmak istiyor musunuz sorusuna diğer partilerin destekçilerine oranla 6 kat daha fazla aşı olmak istemiyoruz yanıtı alındı.

03/03/21 17:36

Almanların yüzde 73'ü aşı olmak istiyor

Almanya'da korona virüse karşı aşı olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Forsa araştırma enstitüsü tarafından yapılan araştırmaya göre, Alman halkının yüzde 73'ünün aşı olmak istediği belirlendi. Daha önce yapılan araştırmalarda ise aşı olma isteğinin daha düşük...

Türkiye Gazetesi ·

Hacettepe Aşı Koordinatörü Prof. Dr. Akova: “Hastaneye yatırılarak tedavi edilmesini engelleme anlamında aşının koruyuculuğu yüzde 100”

Hacettepe Üniversitesi Aşı Koordinatörü Prof. Dr. Murat Akova, Çin'den alınan CoronaVac aşısının Faz-3 çalışmalarında etkinlik oranının yüzde 83.5, hastaneye yatırılarak tedavi edilmesini engelleme anlamında da yüzde 100 çıktığını belirterek, "İngiltere mutantı, halihazırdaki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin