12.08.2020

HABER ÖZETI

  • Fenerbahçe'den yapılan açıklama ile 2010-2011 sezonuna ilişkin Şike Davası'nın yıl dönümünde resmi internet sitesinden bir mesaj yayımladı.

  • Sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç, 107 sanıklı Futbolda Şike Kumpası davasının 15.oturumunda müşteki sıfatıyla ifade verdi.

  • Başkanımız Aziz Yıldırım'ın liderliğinde Fenerbahçelilerin gösterdiği duruş, tüm ülkemize örnek olurken mahkemelerden de Kulübümüzü aklayan kararlar çıktı.

  • Şimdi Fenerbahçe camiası, mahkemelerden çıkan kararın Yargıtay’da onanmasını ve bu konuyla bağlantılı olarak görülen Fenerbahçe’ye Kumpas Davası’nın sonuçlandırılmasını bekliyor.

03/07/20 14:11

Ali Koç: "Fenerbahçe tertemiz bir tarihe sahiptir!"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, müşteki olarak bulunduğu Futbolda Şike Kumpası Davası'nda ifade verdi. Koç, "Fenerbahçe tertemiz bir tarihe sahiptir! Şike yapmamıştır, asla da yapmaz" dedi. Sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç, 107 sanıklı Futbolda Şike Kumpası davasının...

Istanbulhaber ·

Fenerbahçe'den 3 Temmuz paylaşımı

Fenerbahçe'den yapılan açıklama ile 2010-2011 sezonuna ilişkin Şike Davası'nın yıl dönümünde resmi internet sitesinden bir mesaj yayımladı. Gece yarısı yayımlanan mesaj şu şekilde: "FETÖ’nün 3 Temmuz 2011’de Fenerbahçemize kurduğu hain kumpasın üzerinden tam 9 sene geçti....

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin