08.08.2020

  • Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Beko’da sporcu, teknik kadro ve idari kadrodan toplamda 6 kişide koronavirüs bulguları olduğunu ifade ederek, sonuçların beklendiğini dile getirdi.

  • Koronavirüs salgını nedeniyle zor anlar yaşandığını dile getiren Ali Koç, Bizlerin hayatı için kendi hayatlarını riske eden başta Sağlık Bakanlığımız ve tüm sağlık personeline şükranlarımı iletiyorum.

  • Bununla beraber onların verdiği mücadeleyi daha da zorlaştırmamak adına devletimizin koyduğu kurallara riayet etmeyi, ortaya koyduğu önerilere de harfiyen uymaya azami dikkat gösterelim.

  • Etrafınızda bulunan 65 yaş üstü ve büyüklerimize yardımcı olabilmek için onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elimizden ne geliyorsa lütfen yapalım.

26/03/20 08:52

Ali Koç: Basketbol takımından 6 kişide koronavirüs şüphesi var

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Beko’da sporcu, teknik kadro ve idari kadrodan toplamda 6 kişide koronavirüs bulguları olduğunu ifade ederek, sonuçların beklendiğini dile getirdi. Sağlık Bakanlığı ile tüm sağlık personellerine şükranlarını ileten Ali Koç, devletin...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin