15.08.2020

HABER ÖZETI

  • KAYSERİ (AA) - Talas Belediyesi tarafından Glutensiz beslen, spor yap, sağlıklı kal sloganıyla düzenlenen doğa yürüyüşü etkinliğinde Ali Dağı'nın zirvesine fidan dikildi.

  • Kayseri Çölyakla Yaşam Derneği ile birlikte Çölyak farkındalığı amacıyla Glutensiz Beslen, Spor Yap, Sağlıklı Kalsloganıyla gerçekleşen ilk etkinlikte her çölyaklı için bir ağaç dikildi.

  • Talas Belediyesi olarak Glutensiz beslenmek durumunda olan insanların her zaman yanında olduklarını vurgulayan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Onların ekmekleri ve diğer gıdaları çok özel.

  • İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci'nin de katıldığı etkinlikte Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi'nden öğretmen ve öğrencilerle birlikte ağaç dikildi.

16/11/19 15:05

Ali Dağı'nda ağaçlandırma seferberliği

KAYSERİ (AA) - Talas Belediyesi tarafından "Glutensiz beslen, spor yap, sağlıklı kal" sloganıyla düzenlenen doğa yürüyüşü etkinliğinde Ali Dağı'nın zirvesine fidan dikildi. Talas Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Başkanı Mustafa Yalçın öncülüğünde...

Memleket ·

Ali Dağı'nda ağaçlandırma seferberliği

Memleket

Ali Dağı’nda ağaç seferberliği

Talas Belediyesi tarafından "Glutensiz beslen, spor yap, sağlıklı kal" sloganıyla düzenlenen Çölyak farkındalığı ve doğa yürüyüşü etkinliğinde Ali Dağı zirvesine ve 360 Derece Yürüyüş Parkuruna ağaç dikildi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın öncülüğünde gerçekleşen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin