24.08.2019

HABER ÖZETI

  • Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Alberth Elis, ülke basınına verdiği özel röportajında önemli açıklamalarda bulundu.

  • Fenerbahçe çok büyük bir takım, Türkiye liginin de rekabet düzeyinin yüksek olduğunu biliyorum'' ifadelerini kullandı.

  • Genç oyuncu Houston Dynmamo'nın kendisi için bir bonservis belirlediğini ancak kendisinin de Avrupa'ya gitme fırsatını değerlendirmek istediğini dile getirdi.

  • Fenerbahçe'nin yakından ilgilendiği Alberth Elis geçtiğimiz sezon Houston formasıyla MLS'te 30 maçta 11 gol, 9 asistlik performans sergiledi.

12/01/19 08:57

Alberth Elis, Honduras'ta Fenerbahçe'yi açıkladı

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Alberth Elis, ülke basınına verdiği özel röportajında önemli açıklamalarda bulundu. MLS ekiplerinden Houston Dynamo forması giyen Alberth Elis, Fenerbahçe ile görüştüğünü açıkladı. ''FENERBAHÇE ÇOK BÜYÜK BİR TAKIM, GÖRÜŞÜYORUZ'' Alberth...

Sporx ·

Alberth Elis, Honduras'ta Fenerbahçe'yi açıkladı

Sporx

Alberth Elis: Fenerbahçe'den teklif aldım

Alberth Elis, ülke basınına verdiği özel röportajında önemli açıklamalarda bulundu. MLS ekiplerinden Houston Dynamo forması golcü, Fenerbahçe ile görüştüğünü açıkladı. ''FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞÜYORUZ'' Alberth Elis, özel röportajında 'Fenerbahçe ile görüşüyor musun?'şeklindeki...

Kral Spor ·

Alberth Elis: Fenerbahçe'den teklif aldım

Kral Spor

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin