21.03.2019

HABER ÖZETI

  • İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy'un AGAD'ı ziyaret etmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirten İbrahim Aslan, Biz gazeteciler her zaman güvenlik güçleri ile iç içeyiz.

  • Bu vesile ile Adıyaman'da görev yapan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en içten dileklerimle kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum dedi.

  • Kamu adına, bu zor görevi kar kış demden her daim , olaya vakıf olarak olay bölgesinde oluyorsunuz.

  • Adıyaman her şeyiyle çok güzel bir şehir, jandarma teşkilatı olarak bizler de bu güzel şehrin, insanlarına hizmet etmek için buradayız.

11/01/19 19:21

Albay Atasoy Başkan Aslan ile bir araya geldi

Adıyaman İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ercan Atasoy, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan'ı ziyaret ederek tüm gazetecilerin bu özel gününü kutladı. Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) ziyaretinde,...

Istanbulhaber ·

Albay Atasoy Başkan Aslan ile bir araya geldi

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) ziyaretinde, bölgede çalışan gazeteciler ve AGAD Başkanı İbrahim Aslan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Adıyaman İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, gazetecilere görevlerinde başarılar diledi.Gazetecilerin Türk...

Karar ·

Albay Atasoy Başkan Aslan ile bir araya geldi

Karar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin