21.06.2018

HABER ÖZETI

  • Ücretsiz Wi-Fi hizmetinden yararlanmak çok kolay Alanya Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü yetkilileri, Belediyemizce vatandaşlarımıza sunulan ücretsiz Wi-Fi hizmetinden yararlanmak çok kolay.

  • Telefonunuzun Wi-Fi özelliğini açtıktan sonra “Alanya Belediyesi Wi-Fi” isimli ağa bağlanmak için tıklıyorsunuz.

  • Ardından güvenlik adımı için açılan sayfada telefon numaranız ile gerçekleştirdiğiniz kayıt işleminizin ardından kısa mesaj ile size özel şifreniz telefonunuza geliyor.

  • Şifre bölümüne ise kısa mesaj ile gelen şifreyi girdikten sonra bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanmaya başlıyorsunuz.”

12/09/17 00:11

Alanya’nın 11 noktasında ücretsiz Wi-Fi hizmeti

Alanya Belediyesi, kentin 11 noktasında ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermeye başladı. Alanya Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Alanya'nın 11 ayrı noktasına kurmuş olduğu internet altyapısı ile vatandaşlara ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermeye başladı. İskele Bölgesi,...

Istanbulhaber ·

Alanya’nın 11 noktasında ücretsiz Wi-Fi hizmeti

Istanbulhaber

Alanya’nın 11 noktasında ücretsiz Wi-Fi hizmeti

Alanya Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Alanya’nın 11 ayrı noktasına kurmuş olduğu internet altyapısı ile vatandaşlara ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermeye başladı. İskele Bölgesi, Damlataş 100. Yıl Atatürk Parkı, Damlataş Kleopatra Plajı, Kültür Merkezi, Emine...

Karar ·

Alanya’nın 11 noktasında ücretsiz Wi-Fi hizmeti

Karar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin