20.08.2022

  • Mahallemize prestij kazandırıyoruz Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Gerek ulaşımı gerekse bisiklet ve yaya yollarının daha sağlıklı ve huzurlu şekilde kullanılmasını sağlamak adına, bölgedeki prestij caddelerinin sayılarını arttırmaya devam ediyoruz.

  • Buna bağlı olarak Kızlarpınarı Caddesi üzerinde başlatılan çalışmayla bir yandan elektrik direkleri sökülürken bir yandan da yeni hatlar toprak altına çekiliyor.

  • Hızla devam edilen çalışmalarda alt ve üst yapılar bir bir yerleştirilirken projenin kısa zaman içerisinde tamamlanacağı açıklandı.

  • Bu çerçevede Kızlarpınarı Mahallemize kazandıracağımız Caddedeki çalışmalarımız içerisinde elektrik hatlarını yer altına alıyor, bisiklet yolu ve kaldırım çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

28/06/22 17:32

Alanya’da alt ve üst yapı çalışmaları devam ediyor

Alanya Belediyesi ekipleri, yeni prestij caddesi için Kızlarpınarı Mahallesi'nde alt ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Kızlarpınarı Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi üzerinde oluşturulacak prestij caddesi için geçtiğimiz günlerde ilk kazma vurulmuştu. Hızla devam edilen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin