31.05.2020

HABER ÖZETI

  • Bu yıl yeni ismiyle ziyaretçilerini ağırlayacak olan Antalya Kitap Fuarı, 11-20 Ekim tarihleri arasında Cam Piramit'te Birlikte okuyoruz sloganıyla kapılarını açıyor.

  • AKSARAY (AA) - Aksaray Belediyesince 70 yayınevi ve 19 yazarın katılımıyla düzenlenen Aksaray Kitap Günleri fuarı yoğun ilgi görüyor.

  • Fuarı gezen Belediye Başkanı Evren Dinçer, gazetecilere yaptığı açıklamada, Aksaray Belediyesi olarak kitap fuarını düzenlemenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

  • 20 yıllık Konyaaltı Belediye Başkanlığı döneminde birçok sosyal projeye imza attığını ifade eden Başkan Böcek, fuarda öğrencilerin ve vatandaşların ucuz kitap alma imkanı olacağına dikkat çekti.

09/10/19 17:03

Aksaray Kitap Günleri Fuarı

AKSARAY (AA) - Aksaray Belediyesince 70 yayınevi ve 19 yazarın katılımıyla düzenlenen "Aksaray Kitap Günleri" fuarı yoğun ilgi görüyor. Fuarı gezen Belediye Başkanı Evren Dinçer, gazetecilere yaptığı açıklamada, Aksaray Belediyesi olarak kitap fuarını düzenlemenin heyecanı...

Memleket ·

Aksaray Kitap Günleri Fuarı

Memleket

Antalya Kitap Fuarı ‘Birlikte okuyoruz’ sloganıyla kapılarını ziyarete açıyor

Bu yıl yeni ismiyle ziyaretçilerini ağırlayacak olan Antalya Kitap Fuarı, 11-20 Ekim tarihleri arasında Cam Piramit'te "Birlikte okuyoruz" sloganıyla kapılarını açıyor. Bu yıl Antalya Kitap Fuarı adıyla 11-20 Ekim tarihleri arasında 10'uncusu düzenlenecek olan fuara ilişkin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin