25.05.2022

HABER ÖZETI

  • Aksaray Belediyesi sömestr tatilinde öğrencilerin keyifli vakit geçirmesini sağlamak amacıyla karnesini getiren öğrencilere, 2 filmin biletini dağıttı.

  • Aksaray'da eğitime yönelik geniş kapsamlı faaliyetler yaparak her fırsatta öğrencilere eğitimler veren Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri bu kez de karne hediyesi için okulları ziyaret etti.

  • Karneleri ile birlikte Aksaray Belediyesine gelen öğrenciler, velileri ile birlikte karne notları ve iletişim bilgilerinin yazılı olduğu formları doldurdu.

  • Belediye Başkanı Evren Dinçer, biletini teslim almaya gelen öğrencilerle sohbet ederek izleyecekleri filmler hakkında bilgi aldı.

22/01/22 11:20

Aksaray jandarmadan minik öğrencilere karne hediyesi

Aksaray'da ilçe, belde ve köylerde bulunan okullara sürpriz ziyaretler gerçekleştiren jandarma ekipleri minik öğrencilere karne hediyesi verdi. Aksaray'da eğitime yönelik geniş kapsamlı faaliyetler yaparak her fırsatta öğrencilere eğitimler veren Aksaray İl Jandarma Komutanlığı...

Istanbulhaber ·

Aksaray Belediyesinden karnesini getiren öğrencilere jest

Aksaray Belediyesi sömestr tatilinde öğrencilerin keyifli vakit geçirmesini sağlamak amacıyla karnesini getiren öğrencilere, 2 filmin biletini dağıttı. Aksaray Belediyesi, "Karneni getir biletini al" kampanyası kapsamında 15 tatil heyecanı yaşayan ilköğretim ve ortaöğretim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin