26.09.2020

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Aksaray'da firar eden yabancı uyruklu şahıs drone ile bulunarak yakalandı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Aksaray'a gelindiği sırada bir dinlenme tesisinde mola verilirken, burada ufak bir dalgınlıktan faydalanan yabancı uyruklu şahıslardan Muhammet Bahamod (19) kaçtı.

  • Çok sayıda polis ellerinin de silahlarla ayçiçeği tarlasında, evlerin bahçelerinde kaçan şahsın peşine düştü.

  • Emniyete getirilen şüpheli daha sonra Ankara polisine teslim edilerek, Hatay'a götürülmek üzere yola çıktı.

10/09/19 22:01

Aksaray'da firar eden yabancı uyruklu şahıs drone ile bulunarak yakalandı

Şu an buradasınız: Aksaray'da firar eden yabancı uyruklu şahıs drone ile bulunarak yakalandı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Aksaray’da firar eden yabancı uyruklu şahıs drone ile yakalandı

Ankara'dan Hatay'a götürülen ve Aksaray'da verilen molada firar eden yabancı uyruklu şahıs drone ile yapılan aramalar neticesinde yakalandı. Olay, Aksaray-Ankara karayolu Nevşehir Kavşağı'nda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Ankara'da polis tarafından yakalanan 2 yabancı...

Memleket ·

Aksaray’da firar eden yabancı uyruklu şahıs drone ile yakalandı

Memleket

Ankara’dan Hatay’a götürülen yabancı uyruklu şahıs Aksaray’da firar etti

Ankara'da yakalanarak sınır dışı edilmek üzere Hatay'a götürülen 2 yabancı uyruklu şahıstan biri Aksaray'da bir dinlenme tesisinde mola verildiği sırada firar etti. Çok sayıda polis ekiplerinin peşine düştüğü firarı şahıs için drone kaldırıldı. Edinilen bilgiye göre, Ankara'da...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin