17.04.2021

HABER ÖZETI

  • Aksaray Belediyesi Bilim Merkezi, bünyesindeki fizik, kimya, matematik, geometri, biyoloji, mekanik, elektronik, uzay teknolojileri atölyeleri ile meraklı genç ve çocuklara keşif ve deney yapmanın heyecanı sunuyor.

  • Çocukların bilime ilgi duymalarını sağlayan Bilim Merkezi, sunduğu imkanlarla geleceğin mucitlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

  • Aksaray Gençlik ve Bilim Merkezi, hijyen kuralları çerçevesinde ziyaretçilerini kontrollü bir şekilde kabul etmeye başladı.

  • Basın toplantısına bilim merkezinin kurulmasına destek veren İl Mili Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer de katıldı.

13/02/21 14:14

Aksaray’da çocuklar bilim ve teknoloji ile iç içe olacak

Aksaray Belediyesi Bilim Merkezi, bünyesindeki fizik, kimya, matematik, geometri, biyoloji, mekanik, elektronik, uzay teknolojileri atölyeleri ile meraklı genç ve çocuklara keşif ve deney yapmanın heyecanı sunuyor. Çocukların bilime ilgi duymalarını sağlayan Bilim Merkezi,...

Istanbulhaber ·

Şanlıurfa’da Uzay ve Havacılık Bilim Merkezi kuruldu

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde Uzay ve Havacılık Bilim Merkezi kuruldu. Karaköprü Belediyesi ilçeye kazandırdığı El Battani Uzay ve Havacılık Bilim Merkezi'ni hizmete açarak gençleri bilimle buluşturuyor. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ildeki 3 televizyonun...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin