24.01.2022

HABER ÖZETI

  • AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan da kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, iddiaların ve haberlerin asılsız olduğunu belirterek, Antmen'in paylaşımına tepki gösterdi.

  • Akkuyu Nükleer Santral inşaatında bir emekçi dövülerek öldürüldü mü?sorusuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

  • Ayrıca, iddia edildiğinin aksine yemekhanelerde alınan sıhhi ve epidemiyolojik tedbirler ile şantiye sahasındaki sağlık ve acil tıbbi bakım merkezleri mevzuat gerekliliklerine tam uygun olup, gerekli tüm donanıma ve yeterli kapasiteye sahiptir denildi.

  • Açıklamada, olay şöyle anlatılmıştı; Bu olay, 11 Kasım'da Akkuyu NGS sahasının dışında, kontrol noktası yakınında meydana gelmiştir.

19/11/21 11:33

Akkuyu Nükleer A.Ş.’den ’ölüm’ iddialarına yalanlama

Akkuyu Nükleer A.Ş., Akkuyu NGS şantiyesinde bir güvenlik personelinin bir işçiyi darp edip ölümüne neden olduğu ve bir işçinin de intihar girişiminde bulunduğuna ilişkin bilgilerin asılsız olduğunu bildirdi. Akkuyu Nükleer A.Ş.'den yapılan açıklamada, Akkuyu NGS projesi...

Istanbulhaber ·

AK Parti’li Özkan: "Akkuyu NGS ile ilgili iddialar tamamen asılsız"

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, bazı haber sitelerinde yer alan ve CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen'in de sosyal medya hesabından paylaştığı Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nde bir işçinin güvenlik tarafından dövülerek öldürüldüğü iddiasının tamamen asılsız olduğunu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin