17.12.2018

HABER ÖZETI

  • MERSİN (AA) - Akdeniz Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Uğur, birlik üyeleri tarafından şubat ayında 27,2 milyon dolarlık hazır giyim ve konfeksiyon ihracatı yapıldığını belirtti.

  • Şubat ayı ihracatında yüzde 38'lik payla İspanya ilk sırada, yüzde 13 ile Almanya ikinci ve yüzde 11 ile Suudi Arabistan üçüncü sırada yer aldı.

  • Uğur, yaptığı yazılı açıklamada, şubat ayı ihracatlarının geçen yılın aynı dönemine göre miktar bazında yüzde 7 arttığını ifade etti.

  • İhracatta Tacikistan, Libya ve Kanada'ya da oldukça önemli değer artışı yaşandı.

08/03/18 10:40

Akdeniz Bölgesi'nin hazır giyim ve konfeksiyon ihracatı arttı

MERSİN (AA) - Akdeniz Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Uğur, birlik üyeleri tarafından şubat ayında 27,2 milyon dolarlık hazır giyim ve konfeksiyon ihracatı yapıldığını belirtti. Uğur, yaptığı yazılı açıklamada, şubat ayı ihracatlarının...

Memleket ·

Akdeniz Bölgesi'nin hazır giyim ve konfeksiyon ihracatı arttı

Memleket

Akdeniz bölgesinde Şubat ayında hazır giyim ihracatı 27.2 milyon dolar

Akdeniz Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, Şubat ayında 27.2 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Birlik Başkanı Hayri Uğur, Şubat ayında 27.4 milyon dolarlık hazır giyim ve konfeksiyon ihracatı gerçekleştirildiğini ve bir...

Istanbulhaber ·

Akdeniz bölgesinde Şubat ayında hazır giyim ihracatı 27.2 milyon dolar

Istanbulhaber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin