17.04.2021

  • Sağlık Bakanlığının Van'a yaptığı yatırımlarla ilgili değerlendirmede bulunan Abdulahat Arvas, Sağlık Bakanlığımız, güçlü bir sağlık ordusu ve alt yapısıyla vatandaşa hizmet ediyor.

  • Sağlık çalışanları gece gündüz demeden vatandaşlarımızın imdadına koşmakta, umut olmakta ve şartlar ne kadar güç olursa olsun her çağrıya mutlaka ulaşmaktadırlar.

  • Milletimizin bu uyarıları ciddiye alarak, aşı dönemi boyunca Sağlık Bakanlığımıza gereken desteği vereceğine kalben inanıyor ve sürece destek veren vatandaşlarımızı tebrik ediyorum ifadelerini kullandı.

  • Sağlık Bakanımız pandemi süreci boyunca kural, kaide ve tedbirlerle halkımızı bilinçlendirmiş, günlük vaka sayılarını doğrudan halka arz etmiş ve önlemler konusunda ciddi uyarılarda bulunmuştur.

24/02/21 12:49

AK Parti’li Arvas: “Vatandaşlarımızın sağlığı için bütün imkanları seferber etmekteyiz”

AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, hükümetin sağlık alanında yapmış olduğu yatırımlarla çığır açtığını belirterek, "Vatandaşlarımızın sağlığı için bütün imkanları seferber etmekteyiz" dedi. Sağlık Bakanlığının Van'a yaptığı yatırımlarla ilgili değerlendirmede bulunan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin