23.08.2019

HABER ÖZETI

  • CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'nın Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde uğradığı saldırı anında, TBMM Başkanvekili ve CHP Ankara Milletvekili Levent Gök de vardı.

  • Yaptığı geçmiş olsun ziyaretini sosyal medya hesabından duyuran Yeneroğlu, Meclis Başkanvekilimiz Sayın Levent Gök Beyefendi'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundum.

  • AK PARTİ'DEN ZİYARET Yaşanan bu olayların ardından AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Gök'ü ziyarete gitti.

  • Kalabalığın arasında kalıp yere düşen Gök, kafasına ve vücudunun çeşitli yerlerine darbeler aldı.

24/04/19 18:40

AK Parti'den CHP'li Levent Gök'e geçmiş olsun ziyareti

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'nın Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde uğradığı saldırı anında, TBMM Başkanvekili ve CHP Ankara Milletvekili Levent Gök de vardı. Kalabalığın arasında kalıp yere düşen Gök, kafasına ve vücudunun çeşitli yerlerine darbeler aldı....

En Son Haber ·

AK Parti'den CHP'li Levent Gök'e geçmiş olsun ziyareti

En Son Haber

AK Parti'den CHP'li Gök'e geçmiş olsun ziyareti

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'nın Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde uğradığı saldırı anında TBMM Başkanvekili ve CHP Ankara Milletvekili Levent Gök de vardı. Kalabalığın arasında kalıp yere düşen Gök, kafasına ve vücudunun çeşitli yerlerine darbeler aldı. AK...

Memurlar ·

AK Parti'den CHP'li Gök'e geçmiş olsun ziyareti

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin