21.03.2019

HABER ÖZETI

  • Partilerinin belediye başkan adaylarını kuyumcu hassasiyetiyle belirlediğini ifade eden Enç, şöyle konuştu: Adaylarımızı duygusallığa yer vermeden, akli yöntemlerle belirledik.

  • AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da yerel seçimlerle Bartın'da yeni bir başlangıcı hep beraber gerçekleştireceklerini söyledi.

  • AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı da 24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi yerel seçimlerde en iyi şekilde çalışacaklarını belirterek, 31 Mart akşamı zafere ulaşacağız.

  • Sizden özellikle rica ediyorum, aranıza fitne fesat girmesine izin vermeyin.

12/01/19 16:13

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı

BARTIN (AA) – AK Parti'nin Bartın ile ilçelerdeki belediye başkan adaylarını tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti MKYK Üyesi Gökçen Özdoğan Enç, Bartın Kültür Merkezindeki toplantıda yaptığı konuşmada, parti olarak her zaman "önce tevazu, hizmet, gayret, önce...

Antalyajans ·

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı

BARTIN (AA) - AK Parti'nin Bartın ile ilçelerdeki belediye başkan adaylarını tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti MKYK Üyesi Gökçen Özdoğan Enç, Bartın Kültür Merkezindeki toplantıda yaptığı konuşmada, parti olarak her zaman "önce tevazu, hizmet, gayret, önce millet,...

Memleket ·

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin