23.08.2019

HABER ÖZETI

  • Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları şöyle: 31 Mart seçimleri basiret ve sağduyuyla incelememiz gereken önemli sonuçlar doğurmuş, dikkate almamız gereken önemli mesajlar vermiştir.

  • on seçimlerde alınan neticeler, Cumhur İttifakı olarak dahi sahil kesimlerinden koparak İç Anadolu ve Karadeniz’e doğru daralan bir siyasal etkinlik alanına sıkışmakta olduğumuzu göstermektedir.

  • Bu bağlamda partimizin ve ülkemizin geleceği ile ilgili tespitlerimi milletimizin derin vicdanına arz ediyorum.

  • Sistem değişikliğini içeren son anayasa değişikliği paketinin TBMM'ye sunulmasından hemen sonra kaygı ve önerilerimi, sözlü ve yazılı olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza da arz etmiştim.

22/04/19 17:19

Ahmet Davutoğlu eleştirilerini sıraladı

AK Parti hükümetlerinin seçimle iş başına gelen son başbakanı Ahmet Davutoğlu, bugün Facebook hesabından bir açıklama yaptı. Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları şöyle: "31 Mart seçimleri basiret ve sağduyuyla incelememiz gereken önemli sonuçlar doğurmuş, dikkate...

En Son Haber ·

Ahmet Davutoğlu eleştirilerini sıraladı

En Son Haber

Davutoğlu'ndan hükümete eleştiri ve tavsiyeler

Son dönemde yeni parti kuracağı iddialarıyla gündeme gelen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Davutoğlu, Ak Parti ve Hükümete eleştiri ve tavsiyelerde bulundu. Davutoğlu'nun, açıklamasının tamamı şu şekilde: "İnsanlık tarihinin...

Memurlar ·

Davutoğlu'ndan hükümete eleştiri ve tavsiyeler

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin