20.01.2020

HABER ÖZETI

  • TRABZON (AA) - Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 1-1 berabere kaldıkları Galatasaray maçıyla ilgili olarak, 90.dakikaya kadar getirip, attığımız gol sonrası yediğimiz baskıyı kaldıramadık.dedi.

  • Maçın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ağaoğlu, iyi bir sonuç almadıklarını belirterek, İyi olmadı tabii.

  • Bu sorunun adresi ben değilim Daniel Sturridge'in 21 kişilik kadroda yer almasına rağmen oynamamasıyla ilgili bir soruya ise Ağaoğlu, Sakatlıktan yeni çıktığını hepimiz biliyoruz.

  • Hakem maçı iyi yönettiğini düşünüyorum Hakemi nasıl buldunuz?sorusuna ise Ağaoğlu şöyle cevap verdi: Bana göre bariz bir hatası yoktu.

01/12/19 22:15

Ahmet Ağaoğlu: "İnşallah son dakikalarda kaybettiğimiz puanları aramayız"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray beraberliğinin ardından, "İnşallah sezon sonu son dakikalarda kaybettiğimiz puanları aramayız" dedi. Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray ile 1-1 berabere kaldıkları maç sonrası basın mensuplarının sorularını...

Memleket ·

Ahmet Ağaoğlu: "İnşallah son dakikalarda kaybettiğimiz puanları aramayız"

Memleket

Maçın ardından

TRABZON (AA) - Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 1-1 berabere kaldıkları Galatasaray maçıyla ilgili olarak, "90. dakikaya kadar getirip, attığımız gol sonrası yediğimiz baskıyı kaldıramadık." dedi. Maçın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ağaoğlu, iyi...

Memleket ·

Maçın ardından

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin