20.02.2019

HABER ÖZETI

  • Afrika'nın en genç milyarderi olarak bilinen 43 yaşındaki iş adamı Muhammed Dewji'ninperşembe sabahı spor salonuna gittiği lüks otelin önünde kaçırıldığı bildirildi.

  • Dewji'nin arkadaşı olduğu belirtilen Çevre Bakanı January Makamba, iş adamının babasıyla konuştuğunu ve ailenin kaçırılma olayını doğruladığını söyledi.

  • Forbes dergisine göre 1.5 milyar dolarlık serveti olan Dewji, 2016'da servetinin en az yarısını hayır kurumlarına bağışlayacağını açıklamıştı.

  • ' ÇTILAR' Görgü tanıkları, silahlı kişilerin Dewji'yi arabaya bindirirken havaya ateş açtıklarını anlattı.

11/10/18 15:48

O ülke şokta! Milyader iş adamı kaçırıldı

Afrika'nın en genç milyarderi olarak bilinen 43 yaşındaki iş adamı Muhammed Dewji'nin perşembe sabahı spor salonuna gittiği lüks otelin önünde kaçırıldığı bildirildi. Olayla ilgili olarak 3 kişi gözaltına alındı. Tanzanya'nın tek milyarderi Dewji'yi kaçıran kişilerden ikisinin...

Türkiye Gazetesi ·

O ülke şokta! Milyader iş adamı kaçırıldı

Türkiye Gazetesi

Afrika'nın en genç milyarderi spor salonuna giderken kaçırıldı

Afrika kıtasının en genç milyarderi olarak bilinen iş adamı Muhammed Dewji, Tanzanya'nın Darüsselam kentinde silahlı ve maskeli kişiler tarafından kaçırıldı. 43 yaşındaki iş adamının Perşembe sabahı spor salonuna gittiği lüks otelin önünde kaçırıldığı bildirildi. Olayla...

Ortadoğu Gazetesi ·

Afrika'nın en genç milyarderi spor salonuna giderken kaçırıldı

Ortadoğu Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin