19.08.2019

HABER ÖZETI

  • AESOB Başkanı ve TESK Yönetim Kurulu Üyesi Adlıhan Dere'nin açılış konuşmaları ardından, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.

  • 2017 yılının sonundan itibaren gerek Oda Başkanlarımız ve Yönetimlerine gerekse Oda Genel Sekreterlerimize yönelik birçok eğitim toplantıları düzenledik.

  • Eğitimde, kişisel gelişim, etkili iletişim, halkla ilişkiler, nezaket ve davranış kuralları, esnaf-personel ilişkilerine yönelik eğitim sunumları ve uygulamalı örnekler üzerinden iletişimin önemi anlatıldı.

  • Ahmet Ayhan, Kişisel Gelişim ve İletişim Becerileri konulu eğitim sunumunu gerçekleştirdi.

10/11/18 20:42

AESOB Personeline Etkili İletişim Eğitimi

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) personeline, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ayhan tarafından Kişisel Gelişim ve Etkili İletişim eğitimi verildi. Eğitimde, kişisel gelişim, etkili iletişim, halkla ilişkiler, nezaket ve...

Istanbulhaber ·

Aesob Personeline Etkili İletişim Eğitimi

IHA Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) personeline, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ayhan tarafından Kişisel Gelişim ve Etkili İletişim eğitimi verildi. Eğitimde, kişisel gelişim, etkili iletişim, halkla ilişkiler, nezaket...

MİLLİYET HABER ·

Aesob Personeline Etkili İletişim Eğitimi

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin