18.09.2020

HABER ÖZETI

  • Yönetmelikte, öğretmenlerin 24 Kasım'ı bu benim günüm diyerek sahiplenmeleri amacıyla okul temelli kutlama faaliyetleri düzenlendi.

  • - Kutlama etkinlikleri, haftaya yayılacak Öğretmenler Günü dolayısıyla MEB merkez teşkilatı başta olmak üzere il, ilçe, okul ve kurumlar ile yurt dışı temsilciliklerinde oluşturulan kutlama kurullarınca programlar hazırlanacak.

  • Öğretmenlik mesleğinde çevresinde tanınan, sevilen ve üstün başarısı bilinenlerin bu niteliklerini diğer meslektaşlarına ve kamuoyuna örnek olacak şekilde tanıtmak.

  • Kutlama günü, eğitim kurumları, Türk bayrağı, flamalar, afişler ve Atatürk resimleri ile donatılacak.

15/10/19 12:49

Aday öğretmenler 24 Kasım'da yemin edecek

ANKARA (AA) - Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) 24 Kasım Öğretmenler Günü'nün aynı zamanda adaylık sürecini tamamlamış öğretmenlerin yemin etme günü olması, kutlama programlarının sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri de içine alarak, bir haftaya yayılmasına ilişkin düzenlemeye...

Memleket ·

Aday öğretmenler 24 Kasım'da yemin edecek

Memleket

Aday öğretmenler 24 Kasım'da yemin edecek

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) 24 Kasım Öğretmenler Günü'nün aynı zamanda adaylık sürecini tamamlamış öğretmenlerin yemin etme günü olması, kutlama programlarının sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri de içine alarak, bir haftaya yayılmasına ilişkin düzenlemeye gidildi....

Memurlar ·

Aday öğretmenler 24 Kasım'da yemin edecek

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin