10.08.2022

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Çukurova Caddesinde bulunan Hanifi Çetinkaya'ya (42) ait kuyumcuda saat 19.50 sıralarında meydana geldi.

  • Adana'da motosikletli 2 kişi kar maskesiyle geldikleri kuyumcuyu silahla yaralayıp altın ve paraları alarak kayıplara karıştı.

  • Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri kaçan şahısları yakalamak için çalışma başlatırken vurulan Hanifi Çetinkaya Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

  • Kuyumcu hemen durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

14/06/22 21:04

Adana’da silahlı kuyumcu soygunu: 1 yaralı

Adana'da motosikletli 2 kişi kar maskesiyle geldikleri kuyumcuyu silahla yaralayıp altın ve paraları alarak kayıplara karıştı. Edinilen bilgiye göre, olay, merkez Yüreğir ilçesine bağlı Çukurova Caddesinde bulunan Hanifi Çetinkaya'ya (42) ait kuyumcuda saat 19.50 sıralarında...

Istanbulhaber ·

Sahte altın dişlerle kuyumcuyu dolandırdı

Zonguldak'da bir kuyumcu sahte altın kaplama dişle 3 bin 500 TL dolandırıldı. Edinilen bilgiye göre, olay, Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Hükümet Caddesi üzerindeki bir kuyumcuda meydana geldi. Kuyumcu esnafı iş yerine gelen bir kişi, elindeki altın kaplama dişleri bozdurmak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin