05.06.2020

HABER ÖZETI

  • Adana'da 66 yaşındaki emekli Türkçe öğretmeni İbrahim Cebeci, 21 yıldan bu yana bacaklarıyla ağaca baş aşağı asılarak marş söyleyip spor yapıyor.

  • Merkez Yüreğir ilçesi PTT Evleri Mahallesi'nde oturan İbrahim Cebeci'nin hayatı geçirdiği trafik kazası sonrası bacağına platin takılması ile değişti.

  • ÖYLÜYOR Yaptığı bu sporu tutku haline getiren yaşlı adam, ağaçta tek bacağıyla asılı kalırken marşlar söyleyerek zinde kalıyor.

  • İbrahim Cebeci'yi gören vatandaşlar onun asılı halini cep telefonu kamerasıyla görüntülerken, Cebeci çocuklarına da bu sporu aşılıyor.

25/03/20 17:56

Adana'da bu dedeyi kimse durduramıyor

Adana'nın Yüreğir ilçesinde oturan İbrahim Cebeci, geçirdiği trafik kazası sonrası hayatının değiştiğini söylüyor. Kaza sonrası rüya gören Cebeci, iyileşebilmek için ağaca ters asılarak, spor yapıyor. SPOR YAPARKEN MARŞLAR SÖYLÜYOR Yaptığı bu sporu tutku haline getiren...

En Son Haber ·

Adana'da bu dedeyi kimse durduramıyor

En Son Haber

66 yaşındaki İbrahim dededen görülmemiş spor

Adana'da 66 yaşındaki emekli Türkçe öğretmeni İbrahim Cebeci, 21 yıldan bu yana bacaklarıyla ağaca baş aşağı asılarak marş söyleyip spor yapıyor. Kendisini 16 yaşında hissettiğini söyleyen Cebeci, "Bu spor Metehan'ın askerlerine yaptırdığı bir spor. Bu sporu yapana hiçbir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin