28.10.2020

HABER ÖZETI

  • Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı 'Az Önce Konuştuk' programında Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlamış ve yeni dijital platformu Exxen ile ilgili detayları da burada paylaşmıştı.

  • Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla da yeni projesinin adının Exxen olacağını söyledi ve Yeni dijital platformumuz Exxen'de çok yakında beraberiz ifadelerini kullandı.

  • Ünlü televizyoncu Çok iddialı bir platformla geliyoruz.

  • Ilıcalı'nın Netflix benzeri bir platform için Kültür ve Turizm Bakanlığı dahil resmi kurumlara başvuru yaptığıbelirtiliyordu.

24/09/20 16:45

Acun Ilıcalı Netflix'e rakip oluyor! Yeni dijital platformunu açıkladı

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, dijital TV platform altyapısı kurdu. Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla da yeni projesinin adının "Exxen" olacağını söyledi ve "Yeni dijital platformumuz Exxen'de çok yakında beraberiz" ifadelerini kullandı. Ilıcalı, geçtiğimiz...

Chip ·

Acun Ilıcalı Netflix'e rakip oluyor! Yeni dijital platformunu açıkladı

Chip

Acun Ilıcalı, Netflix'e rakip kurduğu dijital platformun adını duyurdu

Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda, yeni dijital platformuyla ilgili ayrıntıları da ilk kez açıklamıştı. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde bazı detaylarını paylaştığı ve yeni dijital içerik platformun adını açıkladı. Ilıcalı, 'Yeni dijital platformumuz...

Memurlar ·

Acun Ilıcalı, Netflix'e rakip kurduğu dijital platformun adını duyurdu

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin