08.04.2020

HABER ÖZETI

  • 3 SENE ÖNCE EVLENDİ Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı, 3 sene önce üniversitede tanıştığı Efe Ceyhun ile evlendi.

  • 3 yıl önce evlenen ve hayatını kamera önünde yaşamayı tercih etmeyen Ilıcalı, hamileliği hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

  • Sosyal medya hesabını gizli kullanan ve yakın çevresi dışında kimsenin takip isteğini kabul etmeyen Banu Ilıcalı'nın müjdeli haberi Instagram hesabından paylaştığı ileri sürüldü.

  • Acun Ilıcalı'nın anne babası ve 10 aylık torunları Banu Ilıcalı ile birlikte Bodrum'a tatile giderken feci bir kaza geçirmiş ve kazada hayatlarını kaybetmişti.

21/02/20 10:14

Acun Ilıcalı 'Dede' oluyor

Ünlü ismin 30 yaşındaki kızı Banu dört buçuk aylık hamile Bebeğin cinsiyeti kız Acun Ilıcalı'nın üç yıl önce Efe Ceyhun ile evlenen büyük kızı Banu hamile Şu an dört buçuk aylık hamile olduğu ve bir kız bebek beklediği söylenen Banu Ilıcalı'nın, mutlu haberi babasına...

Memurlar ·

Acun Ilıcalı 'Dede' oluyor

Memurlar

Acun Ilıcalı dede oluyor

3 yıl önce evlenen ve hayatını kamera önünde yaşamayı tercih etmeyen Ilıcalı, hamileliği hakkında henüz bir açıklama yapmadı. ACUN DEDE OLUYOR Acun Ilıcalı'nın 5 sene evli kaldığı Seda Başbuğ'dan olan 30 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı, 4,5 aylık hamile. Sosyal medya hesabını...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin