02.04.2020

HABER ÖZETI

  • KAYSERİ (AA) - Kayseri'de Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Şehmus Günaydın başkanlığında yapıldı.

  • Burada sağlanan koordinasyon ile 112 Acil Servis, Polis, Jandarma, İtfaiye ve AFAD ekipleri anında bilgi sahibi olarak olaylara müdahale ediyor.

  • Vali Günaydın, toplantıda yaptığı konuşmada, 2019 yılında 112 Çağrı Merkezine toplam 828 bin 841 çağrı geldiğini ve bu çağrıların ilgili kurumlara yönlendirildiğini belirtti.

  • Kıymetli hemşehrilerimizden 112 Acil Çağrı Merkezi'ni gereksiz aramamalarını rica ediyorum.ifadesinde bulundu.

17/02/20 16:14

Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

KAYSERİ (AA) - Kayseri'de Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Şehmus Günaydın başkanlığında yapıldı. Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, toplantı, acil çağrı hizmetlerinin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulması, ilgili birimler arasındaki...

Memleket ·

Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

Memleket

Acil Çağrı Merkezleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Günaydın’ın Katılımıyla Yapıldı

Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu'nun 2020 yılı ilk toplantısı Vali Şehmus Günaydın'ın başkanlığında yapıldı. 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü'nde Vali Şehmus Günaydın başkanlığında yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Sağlık Müdürü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin