25.05.2020

  • Bazı sivil toplum örgütleri ve uzmanlar, ülkedeki hapishanelerin koronavirüsehazır olmadığına dikkati çekerek, salgının buralara yayılması halinde önünün alınamayacağı uyarısında bulunuyor.

  • ezaevlerinde salgına karşı önlem almak için halen vakit olduğunu belirten Cezaevi Politikası Girişimi iletişim stratejisti Wanda Bertram, ancak her geçen gün yayılan salgında bu fırsatın azaldığını vurguladı.

  • Salgının cezaevlerine sıçraması durumunda binlerce mahkumun hayatını kaybedebileceğini ifade eden uzmanlar, virüsün ziyaretçiler ve hapishane görevlileri tarafından topluma daha fazla yayılabileceğine işaret ediyor.

  • L.A.'DA 600' os Angeles Bölgesi Şerif Departmanı'nın, önlem olarak bazı mahkumları serbest bırakmaya başladığı belirtildi.

18/03/20 08:02

ABD'de virüs nedeniyle on binlerce mahkum tehdit altında

Bazı sivil toplum örgütleri ve uzmanlar, ülkedeki hapishanelerin koronavirüsehazır olmadığına dikkati çekerek, salgının buralara yayılması halinde önünün alınamayacağı uyarısında bulunuyor. Salgının cezaevlerine sıçraması durumunda binlerce mahkumun hayatını kaybedebileceğini...

En Son Haber ·

ABD'de virüs nedeniyle on binlerce mahkum tehdit altında

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin