14.07.2020

HABER ÖZETI

  • ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo bazı ülkelerin kendi uyruklarını taşıyan DEAŞ'lıları kabul edebileceklerini öğrendiklerini duyurdu.

  • Türkiye, Barış Pınarı Harekatı'nda 9 günlük sürecin ardından ABD ile yaptığı görüşmeler sonucu istediğini aldı.

  • Netanyahu, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, Pompeo'ya ve ABD Başkanı Donald Trump'a İsrail'e desteklerini sürdürdüğü için teşekkür ediyorum.

  • Pompeo, Türkiye'den sonra İsrail'e gitti AMERİKAN-İSRAİL İTTİFAKI... Mike Pompeo, resmi ziyaret için gittiği Kudüs'te İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile bir araya geldi.

19/10/19 00:19

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo bazı ülkelerin kendi uyruklarını taşıyan DEAŞ’lıları kabul edebileceklerini öğrendiklerini duyurdu. Pompeo bunun daha önce yapılması gerektiğini söyledi.

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo bazı ülkelerin kendi uyruklarını taşıyan DEAŞ'lıları kabul edebileceklerini öğrendiklerini duyurdu. Pompeo bunun daha önce yapılması gerektiğini söyledi.

Memleket ·

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, İsrail Başbakanı Netanyahu ile görüştü

WASHINGTON (AA) - ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ve İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu'nun Türkiye ve ABD arasında Suriye'nin kuzeydoğusu için yapılan anlaşmayı görüştüğü belirtildi. ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Morgan Ortagus, Ankara'daki görüşmelerin ardından İsrail'in...

Memleket ·

Pompeo, Türkiye'den sonra İsrail'e gitti

Türkiye, Barış Pınarı Harekatı'nda 9 günlük sürecin ardından ABD ile yaptığı görüşmeler sonucu istediğini aldı. YPG'li teröristler 120 saatlik süre içerisinde 30 km'lik güvenli bölgeyi terk edecekler. ABD ise destek verdiği YPG'li teröristleri ölümden kurtarmanın sevincini...

En Son Haber ·

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Netanyahu ile görüştü

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, resmi ziyaret için geldiği Kudüs'te İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile bir araya geldi. Netanyahu, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, "Pompeo'ya ve ABD Başkanı Donald Trump'a İsrail'e desteklerini sürdürdüğü için teşekkür ediyorum....

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin