20.01.2019

HABER ÖZETI

  • ABD Başkanı Donald Trump, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile Beyaz Saray'daki görüşmesi öncesinde Oval Ofis'te basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

  • - Trump'tan Kim'e güvence Nükleer silahlarını teslim etmesi durumunda Kim'e koruma sağlanacağını ima eden Trump, Kendisi çok güçlü korumalar alacak.

  • Ortak tatbikat sorun oldu Kuzey Kore, ABD ve Güney Kore'nin ortak askeri tatbikatını provokasyon olarak niteleyerek, Güney Kore ile yüksek düzeyli müzakereleri askıya almıştı.

  • Danışmanı Bolton'ın Libya modeli önerisini reddeden Trump, Libya modeli çok farklı bir şeydi.

18/05/18 01:25

ABD Başkanı Trump'tan Kuzey Kore lideri Kim'e güvence

ABD Başkanı Donald Trump, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile Beyaz Saray'daki görüşmesi öncesinde Oval Ofis'te basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Kuzey Kore lideri Kim ile 12 Haziran'da Singapur'da yapmayı planladığı görüşmeye ilişkin soruları...

TRT Haber ·

ABD Başkanı Trump'tan Kuzey Kore lideri Kim'e güvence

TRT Haber

Trump-Kim görüşmesi

WASHINGTON (AA) - ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile yapmayı planladığı görüşmeye ilişkin, "Şu ana kadar bize (olumsuz) herhangi bir şey söylenmedi. Eğer görüşme olursa olur, olmazsa bir sonraki adıma geçeriz." dedi. ABD Başkanı Trump, NATO Genel...

Memleket ·

Trump-Kim görüşmesi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin