26.05.2020

HABER ÖZETI

  • ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da düzenlediği basın toplantısında korona virüs salgınına ilişkin alınan önlemleri değerlendirdi.

  • Ayrıca ABD Ordusu Mühendis Birliği'ne de teşekkür eden Trump, 4 günden kısa bir süre içerisinde 2 bin 900 yataklı yeni bir hastanenin kurulduğunu duyurdu.

  • New Jersey ve Luisiana gibi eyaletlerde de var olan hastanelerin değiştirildiğini veya yeni hastaneler inşa edildiğini belirtti.

  • Trump ayrıca Amerikan Deniz Kuvvetlerine bağlı USNS Comfort hastane gemisinin planlanandan 3 hafta önce New York'a hareket ettiğini söyleyerek, ABD donanmasının en iyi sağlık personeli yolda dedi.

30/03/20 10:50

ABD Başkanı Trump: "5 dakikada sonuç veren korona virüs testi önümüzdeki hafta kullanılacak"

ABD Başkanı Donald Trump, 5 dakikada sonuç veren korona virüs testinin ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylandığını açıklayarak, testin önümüzdeki hafta ülke genelinde kullanılacağını belirtti. ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da düzenlediği basın toplantısında...

Istanbulhaber ·

ABD Başkanı Trump: 5 dakikada sonuç veren koronavirüs testi önümüzdeki hafta kullanılacak

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’da düzenlediği basın toplantısında koronavirüs salgınına ilişkin alınan önlemleri değerlendirdi. Yaklaşık 1 buçuk saat süren basın toplantısında Trump’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Mike Pence, Dr. Anthony Fauci, ABD Kamu Sağlığı Dairesi...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin