27.05.2019

HABER ÖZETI

  • Başkan Recep Tayyip Erdoğan karşısında girdiği tüm seçimlerde hezimeti yaşayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla ilerleyen ittifak görüşmelerinde sona gelindi.

  • CHP-HDP ittifakının ilk sinyalleri Abdüllatif Şener'den geldi.

  • 2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimler için ‘ittifaklar’ konusu şimdiden partilerin en önemli gündemleri arasında yer alıyor.

  • ‘AKP YÜZDE 15-20 OY KAYBEDEBİLİR’ 2009 yerel seçimlerini hatırlatan Şener, “Adalet ve Kalkınma Partisi en düşük oyu 2009 yerel seçimlerinde aldı.

11/10/18 19:17

CHP'li Abdüllatif Şener'den ittifak açıklaması

Türkiye, ekonomik krizin yoğun yaşandığı bir süreçte yerel seçimlere gidiyor. 2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimler için ‘ittifaklar’ konusu şimdiden partilerin en önemli gündemleri arasında yer alıyor. MA’dan Diren Yurtsever’e konuşan, Abdüllatif Şener, yerel seçimleri...

Gerçek Gündem ·

CHP'li Abdüllatif Şener'den ittifak açıklaması

Gerçek Gündem

Abdüllatif Şener, HDP'yle ittifaka yeşil ışık yaktı

Yerel seçimler için çalışmalarına hız veren CHP, HDP ile ittifak masasına oturdu. Başkan Recep Tayyip Erdoğan karşısında girdiği tüm seçimlerde hezimeti yaşayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla ilerleyen ittifak görüşmelerinde sona gelindi. CHP-HDP...

En Son Haber ·

Abdüllatif Şener, HDP'yle ittifaka yeşil ışık yaktı

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin