09.03.2021

HABER ÖZETI

  • Özel gereksinimli vatandaşların evlerinin önünde özel çalışmalar yapmayı da ihmal etmeyen Battalgazi Belediyesi ekipleri, bu kez de aşı yaptıracak çocukların ve ailelerin yardımına koştu.

  • Bir yandan ara sokak ve kaldırımlarda tuzlama çalışması yapılırken, diğer yandan da temizlik işleri ekipleri tarafından kaldırımdaki buzlar temizleniyor.

  • Sağlık Merkezi bahçesini temizleyerek çocukların aşı takviminden geri kalmamasını sağlayan ekiplerin bu çalışması, yaklaşık olarak 1 saat sürdü.

  • 2021 yılı sezonunun içerisinde Battalgazi Belediyemiz ile birlikte yapılması gereken yatırımları hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiz.

21/01/21 15:44

Aşı olacak çocukların yardımına kurtarma ekipleri yetişti

Malatya merkez ilçe Battalgazi genelinde tuzlanmadık alan bırakmayan, kar küreme çalışmalarında da başarılı bir sınav veren Battalgazi Belediyesi kurtarma ekipleri, aşı olacak çocukların ve özel gereksinimli ailelerin de yardımına yetişti. Kar yağışının etkili olduğu andan...

Istanbulhaber ·

Derme deresinin ıslahı bu yıl tamamlanacak

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi'nin çehresinin değiştirecek olan vizyon projelerin başında yer alan Derme Deresi Islah Projesi'nin büyük bir kısmını 2021 yılı içerisinde tamamlayarak, vatandaşların hizmetine sunmayı hedeflediklerini belirtti. Battalgazi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin