06.08.2020

HABER ÖZETI

  • AĞRI (AA) - Ağrı'da Murat Nehri'nin yüzeyindeki buz kütlesi üzerinde mahsur kalan kurt, itfaiye ekiplerince kurtarılarak doğaya bırakıldı.

  • İhbarı değerlendirerek bölgeye gelen Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, uzun uğraşlar sonucu kurdu yakaladıktan sonra kucaklarına alarak suyun diğer tarafına geçirdi.

  • Buz gibi havaya aldırış etmeden suya girip ve köpeğe ulaşan ekip, köpeği mahsur kaldığı yerden uzun uğraşlar sonucu kurtarmayı başardı.

  • Ekipler, açlıktan, yorgun ve bitkin düşen köpeği veterinere götürerek gerekli aşıları yapıldıktan sonra tekrar doğasına bıraktı.

18/02/20 15:09

Ağrı'da nehir yüzeyindeki buz kütlesi üzerinde mahsur kalan kurt kurtarıldı

AĞRI (AA) - Ağrı'da Murat Nehri'nin yüzeyindeki buz kütlesi üzerinde mahsur kalan kurt, itfaiye ekiplerince kurtarılarak doğaya bırakıldı. Dambat köyü yakınlarından geçen ve yüzeyinin bir kısmı donan Murat Nehri'nde buz kütlesi üzerinde bir kurdun mahsur kaldığını gören...

Memleket ·

Ağrı'da nehir yüzeyindeki buz kütlesi üzerinde mahsur kalan kurt kurtarıldı

Memleket

Murat Nehri’ne yemek aramaya giden kurt köpeği mahsur kaldı

Ağrı merkeze bağlı Dambat Köyü yakınlarında Murat Nehri'nde bir buz parçası üzerinde üç gün boyunca mahsur kalan kurt köpeği, Ağrı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından kurtarıldı. Edinilen bilgilere göre üç gün önce yüzeyi soğuk havalarında etkisi ile...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin