06.07.2020

HABER ÖZETI

  • Ağrı'da ilk ara tatilin son gününde bir araya gelen bir gurup öğretmen, 2 bin 450 metre yükseklikteki Bubi Dağı'na tırmanış gerçekleştirdi.

  • Gerçekleştirilen etkinlikte öğretmenlere eşlik eden İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Neriman Karakoç yaptığı açıklamada, ara tatili çeşitli etkinliklerle değerlendirdiklerini söyledi.

  • Tırmanışlarını tamamlayarak yüksek kesimlerde fotoğraf çekilen öğretmenler, daha sonra davul zurna eşliğinde halay çekip türküler söyledi.

  • Etkinliğe katılan öğretmen Muhterem Yardımcı ise ilk defa doğa yürüyüşüne katıldığını dile getirerek, Doğa yürüyüşüne kendi isteğimle katıldım.

22/11/19 18:34

Ağrı’da öğretmenler Bubi Dağı’na tırmandı

Ağrı'da ilk ara tatilin son gününde bir araya gelen bir gurup öğretmen, 2 bin 450 metre yükseklikteki Bubi Dağı'na tırmanış gerçekleştirdi. Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenlerin stres atması ve eğlenmesi amacıyla merkeze 18 kilometre uzaklıkta bulunan...

Istanbulhaber ·

Bubi Dağı'na tırmanan öğretmenler halay çekip enerji depoladı

AĞRI (AA) - Ağrı'da ara tatilin son gününde bir araya gelen öğretmenler, 2 bin 450 rakımlı Bubi Dağı'nda doğa yürüyüşü ve tırmanış gerçekleştirerek, davul zurna eşliğinde halay çekti. İl Milli Eğitim Müdürlüğünce, öğretmenlerin stres atması ve eğlenmesi amacıyla il merkezine...

Memleket ·

Bubi Dağı'na tırmanan öğretmenler halay çekip enerji depoladı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin