01.12.2021

  • Denizli'de ilerleyen yaşına rağmen Antalya'dan gelen mısırları satarak yaşamını idame ettiren 87 yaşındaki Hatice Yağcıoğlu, Her gün gece geç saatlere kadar tezgahında mısır pişirip satarak geçimini sağlıyor.

  • Sokak sokak dolaşarak mısırları müşterilerine satan Yağcıoğlu, çoğu vatandaş tarafından takdir edilirken, bir esnaf yaşlı nine için dükkanın yanına yer ayırarak ürünlerini satmasını sağlıyor.

  • Dışarıda dilenen insanlardan kendisi gibi bir şeyler yapıp satmalarını isteyen 85 yaşındaki Yağcıoğlu, şuana kadar mısır satarak çocuklarını evlendirdiğini söyledi.

  • Helalinden para kazandığını ve kimseye muhtaç olmadan çalıştığını anlatan Yağcıoğlu, 87 yaşındayım ve yıllardır sokak ve caddelerde mısır, örgü ve manavlık yaptım.

22/10/21 11:57

87 yaşında gençlere taş çıkarıyor

Denizli'de yaşayan 87 yaşındaki Hatice Yağcıoğlu, mücadelesiyle çoğu gence örnek oluyor. Yaşına rağmen sokak ve caddelerde mısır satan yaşlı kadın hem kendi parasını kazanıyor hem de evinin geçimini sağlıyor. Denizli'de ilerleyen yaşına rağmen Antalya'dan gelen mısırları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin