12.08.2020

HABER ÖZETI

  • Ekşioğlu, yaş günü dolayısıyla Serdivan ilçesindeki evlerinin bahçesinde düzenlenen organizasyonda doğum günü pastasını kesti, türkü söyledi.

  • Babam bilge bir adam, Rize İkizdere'de sayılan-sevilen bir adam.

  • Tam bir Türk bilgesi 100 yaşındaki Ethem Ekşioğlu'nun oğlu Birol Ekşioğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Babam 100 yaşında ve 10 tane çocuğu var.

  • Ekşioğlu'nun kendi adını taşıyan torunu Mert Ethem Ekşioğlu da dedesinin 100'üncü yaşına girmesini heyecanla beklediğini belirterek, Sonunda 100 yaşına geldi, bu beni çok mutlu etti.

09/11/19 16:56

79 torunu olan ve 100 yaşına giren yaşlı adama torunlarından doğum günü sürprizi

Sakarya'da yaşayan Ethem Ekşi, 100'üncü yaşını çocukları ve torunlarıyla kutladı. Ethem Ekşioğlu'nun oğlu Birol Ekşioğlu yaptığı açıklamada, "Babam bilge bir insan. Tam bir Türk bilgesi" dedi. Sakarya'nın Serdivan ilçesinde yaşayan Ethem Ekşioğlu 100 yaşına girdi. 10 çocuğu...

Istanbulhaber ·

Ethem dede 100'üncü yaşına torunlarıyla girdi

SAKARYA (AA) - Sakarya'da yaşayan Ethem Ekşioğlu, 100'üncü yaş gününü çocukları ve torunlarıyla kutladı. Ekşioğlu, yaş günü dolayısıyla Serdivan ilçesindeki evlerinin bahçesinde düzenlenen organizasyonda doğum günü pastasını kesti, türkü söyledi. Ekşioğlu'nun en küçük...

Memleket ·

Ethem dede 100'üncü yaşına torunlarıyla girdi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin