06.03.2021

HABER ÖZETI

  • Karaköprü Belediyesi'nin sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirdiği sosyal market projesiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz olarak gıda, giyim vb.ihtiyaçlarını gideriyor.

  • Gıda Bankacılığı kapsamında faaliyetlerine devam eden Pamukkale Sosyal Market, 2016 yılının Haziran ayında hizmet vermeye başlamıştı.

  • Başkan Baydilli bu marketten sadece ihtiyacı olduğu tespit edilen vatandaşların faydalandığını hatırlatarak, bu vatandaşlara bir nebze destek oldukları için mutlu olduklarını dile getirdi.

  • O günden bu yana yaklaşık 30 bin aile paranın geçmediği Sosyal Market'ten alış veriş yaptı.

14/01/21 15:18

5 yıl önce kurulan Sosyal Market, binlerce aileye destek oldu

Pamukkale Belediyesi Sosyal Market ile yüz güldürmeye devam ediyor. 5 yıl önce kurulan Pamukkale Sosyal Market, 2020 yılında binlerce aileye destek sağladı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, "Pamukkale Sosyal Market ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında"...

Istanbulhaber ·

Sosyal marketten 5 ayda 3 bin aile faydalandı

Sosyal projeleri ve çalışmalarıyla insan hayatına dokunan Karaköprü Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi ailelerin faydalanması için açtığı sosyal markette faaliyette olduğu 5 ayda yaklaşık 3 bin ihtiyaç sahibi vatandaş ücretsiz alışveriş yaparak faydalandı. Karaköprü Belediyesi'nin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin