01.06.2020

HABER ÖZETI

  • Havza Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) kurulacak olan gaz beton fabrikası için Çin'de üretilen dev fırın ünitesi tırla ilçeye getirildi.

  • Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Üretime ve istihdama ihtiyacımız olduğu bu dönemde yatırımlarına ara vermeden devam eden firma sahibi kardeşlerimizi tebrik ediyorum dedi.

  • Fabrikayı kuran firmanın yetkilisi İbrahim Çelebi, Yılmaz, Özdemir ve Acar'a çalışmaları hakkında bilgi verdi.

  • Kaymakam Yılmaz, önceliklerinin bölgeye daha çok yatırımcı çekmek olduğuna işaret ederek, Havza OSB'ye ne kadar çok yatırımcı çekersek ilçemizde kalkınma o denli hızlı olur.

23/05/20 19:47

40 metrelik fırın ünitesi Samsun'a tırla 5 günde getirildi

Samsun'un Havza ilçesinde kurulacak gaz beton fabrikası için Çin'de üretilen 40 metrelik fırın ünitesi, tırla ilçeye getirildi. Havza'da kurulan gaz beton fabrikası için Çin'de üretilen, 40 metre uzunluğunda, 3,5 metre çapında, 78 ton ağırlığındaki fırın ünitesi ile diğer...

Memurlar ·

40 metrelik fırın ünitesi Samsun'a tırla 5 günde getirildi

Memurlar

Havza OSB’ye dev fırın

Havza Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) kurulacak olan gaz beton fabrikası için Çin'de üretilen dev fırın ünitesi tırla ilçeye getirildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "Üretime ve istihdama ihtiyacımız olduğu bu dönemde yatırımlarına ara vermeden devam eden...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin