01.06.2020

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, yaygın din eğitimi başlığı altında 30 bin kadar Kuran kursu ile yaz kursları ve camilerde 4 milyon civarında öğrenciye eğitim verdiklerini kaydetti.

  • Açık kürsü şeklinde gerçekleştirilen oturumda konuşan Erbaş, Türkiye'de yürütülen din hizmetleri ve din eğitimiyle ilgili bilgi verdi.

  • Yusuf Abdulrahman Nzıbo ve beraberindeki heyetleri kabul eden Erbaş, davetlerine icabet ederek zirveye katıldıkları için heyetlere teşekkür etti.

  • Pek çok ülkeden Türkiye'ye gelen öğrenciler oldu.

20/10/19 20:28

'4 milyon öğrenciye din eğitimi veriyoruz'

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "yaygın din eğitimi" başlığı altında 30 bin kadar Kuran kursu ile yaz kursları ve camilerde 4 milyon civarında öğrenciye eğitim verdiklerini kaydetti. Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erbaş, dün açılışı Cumhurbaşkanı...

Memurlar ·

'4 milyon öğrenciye din eğitimi veriyoruz'

Memurlar

"4 milyon öğrenciye din eğitimi veriyoruz"

İSTANBUL (AA) - Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "yaygın din eğitimi" başlığı altında 30 bin kadar Kuran kursu ile yaz kursları ve camilerde 4 milyon civarında öğrenciye eğitim verdiklerini kaydetti. Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erbaş, dün açılışı...

Memleket ·

"4 milyon öğrenciye din eğitimi veriyoruz"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin