14.08.2020

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, merkez Melikgazi, Kocasinan ve Talas ilçelerinde oturan bazı kişilerin hastanede yapılan Kovid-19 testi pozitif çıktı.

  • Bu kapsamda Alitaşı, Cumhuriyet, İmamağa, Malazgirt, Sümerevler, Yavuz Selim, Yunus Emre ve Yeni mahallerindeki 9 evde karantina uygulanmasına karar verildi.

  • Bunun üzerine İl Hıfzıssıhha Kurulunca, salgınla mücadele kapsamında yeni kararlar alındı.

  • Vatandaşları salgından korumak amacıyla 3 evde karantina uygulaması başlatıldığı belirten açıklamada, şunlar kaydedildi: Koronavirüs testleri pozitif çıkan hastalarla ve temaslı şahıslarla ilgili olarak 3 evin karantinaya alınması kararlaştırılmıştır.

01/08/20 16:36

4 ilde bazı yerleşim yerleri karantinaya alındı

KAYSERİ Kayseri'de 80 ev, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı. Edinilen bilgiye göre, merkez Melikgazi, Kocasinan ve Talas ilçelerinde oturan bazı kişilerin hastanede yapılan Kovid-19 testi pozitif çıktı. Bu kişilerin oturduğu binalardaki...

Memurlar ·

4 ilde bazı yerleşim yerleri karantinaya alındı

Memurlar

2 ilde bazı yerleşim yerleri karantinaya alındı

SİVAS Valilikten yapılan açıklamada, Kovid-19 salgınının yayılarak vatandaşların hayatını tehdit etmesini engellemek ve sosyal izolasyonu sağlamak amacıyla Divriği ilçesi Çiğdemli köyünün İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla karantinaya alındığı bildirildi. Açıklamada,...

Memurlar ·

2 ilde bazı yerleşim yerleri karantinaya alındı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin