21.05.2019

HABER ÖZETI

  • - İlçemizin markalı zeytinyağlarının satışı hızla yükseliyor Belediye Başkanı Kazım Arslan, AA muhabirine, 4 yıldır yaptıkları bu etkinliğin ilçe ekonomisine son derece olumlu katkılarda bulunduğu söyledi.

  • Gömeç Belediyesi ve ilçede faaliyet gösteren bir zeytin firması tarafından düzenlenen şenlikte protokol mensupları tarafından hasat, zeytin silkme makineleriyle gerçekleştirildi.

  • - Zeytinyağı sağlığımız için çok önemlidir Fitoterapi uzmanı Aktaş da zeytin ağaçlarının her yönüyle şifa olduğunu dile getirdi.

  • Katılımın her sene daha da arttığını belirten Arslan, Gömeç ilçesinin turizmden de çok zeytin ve zeytinyağı ile ön plana çıktığına dikkati çekti.

14/10/18 00:12

"4. Geleneksel Gömeç Zeytin Hasat Şenliği"

BALIKESİR (AA) - Balıkesir Edremit Körfezi'nde düzenlenen "4. Geleneksel Gömeç Zeytin Hasat Şenliği"nde farklı ülkelerden gelen zeytin ve zeytinyağı tüccarları ile üreticiler, deniz kenarındaki ağaçlardan zeytin topladı. Gömeç Belediyesi ve ilçede faaliyet gösteren bir...

Memleket ·

"4. Geleneksel Gömeç Zeytin Hasat Şenliği"

Memleket

“4. Geleneksel Gömeç Zeytin Hasat Şenliği”

BALIKESİR (AA) – Balıkesir Edremit Körfezi'nde düzenlenen "4. Geleneksel Gömeç Zeytin Hasat Şenliği"nde farklı ülkelerden gelen zeytin ve zeytinyağı tüccarları ile üreticiler, deniz kenarındaki ağaçlardan zeytin topladı. Gömeç Belediyesi ve ilçede faaliyet gösteren bir...

Antalyajans ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin