06.08.2020

  • ANKARA (İHA) – Ankara Altındağ'da vatandaşların daha rahat bir ortamda alışverişlerini yapabilmesi için, 3 farklı mahalleye inşa edilen yeni semt pazarlarının tamamlanmasına çok az kaldı.

  • Karacaören, Karapürçek ve Gültepe mahallelerinde yapımı devam eden pazar alanları, vatandaşların büyük beğenisini topladı.

  • Engellileri unutmadık Pazar alanlarında Altındağ Belediyesi'nin tüm yatırımlarında olduğu gibi engellilerin de unutulmadığını vurgulayan Başkan Balcı, Pazar alanlarımızın hepsinde, güvenlik ve Zabıta noktaları bulunuyor.

  • Semt pazarlarının mahalle halkına ve pazar esnafına hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Başkan Balcı, Altındağlı hemşehrilerimize bereketli alışverişler, pazar esnaflarımıza ise hayırlı ve bereketli kazançlar dilerim dedi.

30/06/20 09:58

3 yeni semt pazarı tamamlanıyor

ANKARA (İHA) – Ankara Altındağ'da vatandaşların daha rahat bir ortamda alışverişlerini yapabilmesi için, 3 farklı mahalleye inşa edilen yeni semt pazarlarının tamamlanmasına çok az kaldı. Karacaören, Karapürçek ve Gültepe mahallelerinde yapımı devam eden pazar alanları,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin