22.04.2019

HABER ÖZETI

  • 10 ülkeden yaklaşık 300 sporcunun katılımıyla 9 Eylül Pazar günü başlayan turnuva, Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki ödül töreni ile son buldu.

  • Mersin'de 5 yıldır uluslararası turnuvaları geleneksel hale getirdiklerini kaydeden Gökbel, Sporun her türüne katkı sağlamaya çalışan bir belediyeyiz.

  • Bunda en önemli etkenimiz ve avantajımız Burhanettin Kocamaz Başkanımız.

  • Turnuvaya Türkiye’den katılan sporculardan Ege Köksal, Babageldi Annaberdiyev, Kadir Alberzor, ’A Kategorisi En İyi Türk Sporcu’ dalında dereceye girdiler.

16/09/18 11:59

3. Uluslararası Mersin Açık Satranç Turnuvası sona erdi

Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu tarafından bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilen "Uluslararası Mersin Açık Satranç Turnuvası" sona erdi. 10 ülkeden yaklaşık 300 sporcunun katılımıyla 9 Eylül Pazar günü başlayan turnuva, Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki...

Istanbulhaber ·

3. Uluslararası Mersin Açık Satranç Turnuvası Sona Erdi

IHA Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu tarafından bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilen ’Uluslararası Mersin Açık Satranç Turnuvası’ sona erdi. 10 ülkeden yaklaşık 300 sporcunun katılımıyla 9 Eylül Pazar günü başlayan turnuva, Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki...

MİLLİYET HABER ·

3. Uluslararası Mersin Açık Satranç Turnuvası Sona Erdi

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin