21.05.2019

HABER ÖZETI

  • Şehirlerin durup dururken dünya kenti olmadığını aktaran Hamzaçebi, sözlerini şöyle sürdürdü: Birincisi, ulaşım ağlarının merkezinde olmak gerekiyor.

  • Bunu tek başına İstanbul meselesi olarak almak elbette doğru değil ama bir unsur daha var ki dünya kenti olmanın olmazsa olmaz şartı, kültürün ve sanatın merkezi olacaksınız.

  • Hamzaçebi, sanatın, kültüre dahil bir kavram olduğunu ifade ederek, Bizim bugün sanata, kültüre daha çok ihtiyacımız var.

  • Elmas Orak, Bosnalı ünlü yönetmen Danis Tanovic'in yaptığı filmlerin de etkinlikte izleyiciyle buluşacağını, 18 Ekim'de ise Pera Müzesi'nde söyleşi yapacağını aktardı.

14/10/18 02:31

“3. Bosna Sancak Kültür Günleri” başladı

İSTANBUL (AA) – Bosna Sancak Akademik Kültür ve Tarih Vakfı'nın organize ettiği, Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Anadolu Yakası Bosna Sancak Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nin desteklediği "3. Bosna Sancak Kültür Günleri" başladı. Beşiktaş'taki...

Antalyajans ·

“3. Bosna Sancak Kültür Günleri” başladı

Φωτογραφία αρχείου

"3. Bosna Sancak Kültür Günleri" başladı

İSTANBUL (AA) - Bosna Sancak Akademik Kültür ve Tarih Vakfı'nın organize ettiği, Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği ve İstanbul Anadolu Yakası Bosna Sancak Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nin desteklediği "3. Bosna Sancak Kültür Günleri" başladı. Beşiktaş'taki...

Memleket ·

"3. Bosna Sancak Kültür Günleri" başladı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin